> ALUMETAL POLAND SP. Z O.O. ZAKŁAD NOWA SÓL
 

ALUMETAL POLAND SP. Z O.O.

ZAKŁAD NOWA SÓL

Adres:

ul. Przemysłowa 8
67-100 Nowa Sól

tel.: (+48 68) 47 82 300
fax:  (+48 68) 47 82 301


alumetal@alumetal.pl
www.alumetal.pl

                        
           

Alumetal Poland sp. z o.o.

Zakład Nowa Sól

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze,
VIII Wydział Gospodarczy KRS
nr KRS 0000303315
NIP 549-23-38-255
Kapitał zakładowy 164 981 300,00 zł - w pełni opłacony




  ZARZĄD
Adamczyk Szymon
Prezes Zarządu

tel.: (+48 33) 47 07 129
sadamczyk@alumetal.pl

Słupski Andrzej
Członek Zarządu


tel.: (+48 33) 47 07 140
aslupski
@alumetal.pl

Błasiak Krzysztof
Wiceprezes Zarządu

tel.: (+48 33) 47 07 128
kblasiak@alumetal.pl
Grzybek Przemysław
Członek Zarządu

tel.: (+48 33) 47 07 130
pgrzybek@alumetal.pl
KIEROWNIK ZAKŁADU

Ożóg Jan 

tel.: (+48 68) 47 82 303
tel. kom.: +48 664 035 336

jozog@alumetal.pl

   
SEKRETARIAT
Górnacz Ilona

tel.: (+48 68) 47 82 300
igornacz@alumetal.pl
   

DZIAŁ LOGISTYKI

Czarnecka Joanna
Kierownik Działu Logistyki
tel.: (+48 68) 47 82 306
tel. kom.: +48 600 207 423

jczarnecka@alumetal.pl

Bogusz Sylwia

tel.: (+48 68) 47 82 320
sbogusz@alumetal.pl

Perkowska Dominika

tel.: (+48 68) 47 82 322  
   dperkowska@alumetal.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KSIĘGOWY
Furtak Krzysztof
Główny Księgowy

tel.: (+48 33) 47 07 131
tel. kom.: +48 664 034 287
kfurtak@alumetal.pl
   
DZIAŁ JAKOŚCI
Ziętek Renata
Kierownik Działu Zarządzania Jakością

tel.: (+48 68) 47 82 304
tel.kom.: +48 728 417 979
   rzientek@alumetal.pl
   
DZIAŁ PRODUKCJI
© Copyright ALUMETAL S.A.
Nie akceptuję
Akceptuję